Afet Araştırmaları Derneği

Kamu-STK İşbirliği

Kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliği kapsamında çalışmalar yürüten Ankara Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Sayın Hayrettin İpekoğlu bugün (21.04.2021) derneğimize nezaket ziyaretinde bulunmuştur.
Sayın İpekoğlu tüzüğümüzde yer alan vizyonumuz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi planladığımız projelerimizle ilgili olarak tarafımızdan bilgilendirilmiştir.
Sayın Hayrettin İpekoğlu, ‘Ankara Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü olarak genç derneklerimize öncelikli olarak destek olmayı arzu ediyoruz, Afet Araştırmaları Derneği üstlendiği büyük misyon doğrultusunda başarılı olacaktır. Afet Araştırmaları Derneği’nin afetlere ait yaklaşımlara, farkındalıklara, eğitimlere ve sahadaki uygulamalara yepyeni yaklaşımlar kazandıracaktır, buna inanıyorum’ dedi.
Sayın müdürümüze derneğimize gösterdikleri yakın ilgi ve nezaketleri nedeniyle içtenlikle teşekkür ediyoruz.Prof. Dr. Mehmet Eryılmaz Afet Araştırmaları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Sosyal medyanda paylaş, herkes haberdar olsun!

Yorum yapın