Afet Araştırmaları Derneği

International Disaster & Resilience Congress

International Disaster & Resilience Congress 1

International Disaster & Resilience Congress

58 58 people viewed this event.

Değerli Meslektaşım,

idRc2021 Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) öncülüğünde “İklim Değişikliği & Yerel Dirençlilik” teması ile 5-7 Ekim arasında karma olarak gerçekleştirilecektir.

“13 Ekim – Afet Risklerinin Azaltılması Uluslararası Günü” etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan kongremiz AFAD kampüsünde gerçekleştirilecektir.

Dirençlilik konusunda farklı disiplinlerden çalışmaların ortak bir platformda konuşulduğu ve tartışıldığı bir toplantı olmasını amaçladığımız bu etkinlikte Dirençlilik ana başlığı altındaki çalışmalarınız ile sizleri aramızda görmeyi istiyoruz.

Bu etkinlik ile Dirençlilik başlığı altında çeşitli alanlardaki güncel gelişmeler ve bilgilere yer vermek, yeni araştırma çalışmaları ve uygulama örnekleri ile Dirençlilik Literatürüne katkıda bulunmak veDirençlilik ile ilgili ortak çalışma grupları oluşturmayı amaçlıyoruz.

Bildiri özetlerinizi 3 Eylül 2021 tarihine kadar www.idrcongress.org üzerinden gönderebilir ve bildiri/poster ile katılım sağlayabilirsiniz.

Tam metin gönderimi isteğe bağlı olacaktır. Gönderilen tam metinler hakem değerlendirmesi sonucunda “idRc2021 Tam Metinler” kitabında yayınlanacaktır. Tam metin göndermek istemeyen katılımcılar çalışmalarının geliştirilmiş hallerini Resilience dergisine makale olarak da gönderebilirler.

Kongrenin sunum dili Türkçe ve İngilizce’dir.

idRc 2021 tüm katılımcılar için ücretsizdir.

İklim Değişikliği öncelikli olmak üzere, Dirençlilik konusu ile ilgili tüm disiplinlerden gelen çalışmalara kongremizde yer verilecektir.

Additional Details

Organizatör Adı - AFAD

Organizatör Logosu -

International Disaster & Resilience Congress 2

Organizatör Websayfası - https://www.afad.gov.tr

Bu etkinliğe katılmak için lütfen aşağıdaki "Etkinlik Katılım Adresi" adresini ziyaret ediniz.

 

Tarih ve saat

05-10-2021 Saat: 07:30 to
07-10-2021 Saat: 17:00
 

Etkinlik Katılım Adresi

Çevrimiçi Etkinlik
 

Etkinlik Tipi

Arkadaşlarınla paylaş