Afet Araştırmaları Derneği

Afet Araştırmalarında SPSS Uygulamalı Veri Analizi

Afet Araştırmalarında SPSS Uygulamalı Veri Analizi 1

Afet Araştırmalarında SPSS Uygulamalı Veri Analizi

93 93 people viewed this event.

Afet Araştırmaları Derneği, ‘Afet’ kapsamında akademik faaliyetlerin etkinleştirilmesini, geliştirilmesini ve düzenlenmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi, kurum ve kuruluşlara akademik katkı sağlamayı amacındadır.
11 Ağustos 2021 tarihinde Saat:20.00’de gerçekleştirilecek olan ‘Afet Araştırmalarında SPSS Uygulamalı Veri Analizi’ başlıklı konferansımızı (bit.ly/konferans1) Gazi Üniversitesi Uygulamalı İstatistik ABD Başkanı Prof. Dr. Bülent Altunkaynak hocamızdan dinleyeceğiz.
Afet kaygılı kişi, kurum ve kuruluşların, çalışmalarını ve deneyimlerini bilimsel çıktı haline getirmeleri sürecinde büyük katkı sağlayacağına inandığımız programın moderatörlüğünü Afet Araştırmaları Derneği’nden Prof. Dr. Serdar Topaloğlu hocamız yapacak.
Özellikle akademik süreçte afet temalı tez çalışmaları yürüten, kurumsal verileri bilimsel yazın dökümanı halinde uluslararası camia ile paylaşmak isteyen bilim insanları için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.
17 Ağustos Büyük Marmara Depremi anısına Ağustos (2021) ayı içinde gerçekleştireceğimiz bir seri toplantının bu ikincisinde sizlerle birlikte olmaktan mutlu olacağız…
Afet Araştırmaları Derneğiwww.afet.org.tr

Bu etkinliğe katılmak için lütfen aşağıdaki "Etkinlik Katılım Adresi" adresini ziyaret ediniz.

 

Tarih ve saat

11-08-2021 Saat: 20:00 to
11-08-2021 Saat: 21:30
 

Etkinlik Katılım Adresi

 

Etkinlik Tipi

Arkadaşlarınla paylaş